Корзина
171 отзыв
Обратите внимания на нашу новую линейку товаровДекупаж на холсте
+380
67
631-86-68
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Ленинградская, 68
Корзина
Интернет магазин "Мои детки"
 Калейдоскоп, фото 1
 Калейдоскоп, фото 2 Калейдоскоп, фото 3

Калейдоскоп

  • Нет в наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: 00-03226

268,32 грн.

Показать оптовые цены
 Калейдоскоп
КалейдоскопНет в наличии
268,32 грн.
+38067631-86-68
+38067631-86-68
  • График работы
  • Адрес и контакты

  НАБІР        ДЛЯ         СТВОРЕННЯ          КАЛЕЙДОСКОПУ

 
   
Побудуйте свій власний калейдоскоп. Наповнюючи спеціальний відсік різноманітними предметами розробіть мільйони чаруючих візерунків. Безмежне задоволення Вам забезпечено.

 

МІРИ БЕЗПЕКИ

  1. Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням.
  2. Рекомендована допомога та нагляд дорослих.
  3. Цей набір включає в себе Маленькі

частини, які дитина може проковтнути.

 Тримайте подалі від дітей віком до 36 місяців.

  1. Вам знадобляться ножиці. Рекомендовано нагляд дорослих.

 

ДО НАБОРУ ВХОДИТЬ

1 паперовий конус, 1 голограмна фольга, 1 набір -  спеціальний відсік із  кришкою, що знімається, 3 безпечних скла, 4 пакети з різними дрібницями (сяючі зорі, кольорове намисто, кристально чистий бісер), 1 голограмна наклейка, 1 кришечка для закривання ока, 1 смужка, двостороння клейка стрічка, детальна інструкція із цікавими фактами та ідеям щодо розроблення нових калейдоскопів.

 

ПРИКРАСЬТЕ ПАПЕРОВИЙ КОНУС

 

Для прикрашення Вашого калейдоскопу використовуйте голограмний папір, який додається до Вашого набору. Просто оберніть папір навкруги конуса та заклейте його на стиках клейкою стрічкою. За допомогою прозорих стикерів, які додаються, Ви також можете в майбутньому розмалювати основну частину іграшки або спеціальну відсік.

 

ЗРОБІТЬ СВОЇ ВЛАСНІ КАЛЕЙДОСКОПИ

 

Калейдоскоп має спеціально розроблений відсік. Кришка знімається. Ви можете наповнити відсік різноманітними предметами для того, щоб створити зовсім інший стиль та моделі за допомогою свого калейдоскопу. Не переповнюйте відсік. Треба залишити трохи місця для предметів всередині відсіку, щоб вони могли повільно рухатись та можна було б вільно створювати нові моделі. До Вашої уваги представлені деякі унікальні калейдоскопи, які Ви можете зробити.

 

Калейдоскоп, що міняє кольори...

Відкрийте кришку спеціального відсіку, наповніть відсік кольоровими частинками, що є у наборі. Змініть покриття та калейдоскоп із новим кольором готовий. Подивиться у калейдоскоп і Ви побачите чарівні візерунки. Набір також включає в себе 3 кольорові фільтри. Ви можете використовувати їх та проводити власні нескладні експерименти. Помість їх до спеціального відсіку і вони додадуть зовсім інший вимір Вашому калейдоскопу. Нижче наведені поради щодо кольорів:

 

жовтий + червоний = помаранчевий       жовтий + синій = зелений        червоний + синій = пурпурний

 

 

 

 

 

Містичний сяючий калейдоскоп...

Додайте сяючі зірки (в наборі є упаковка із зеленими та жовтими зірками) до спеціального відсіку. Треба зарядити їх за допомогою будь-якого світла. Вимкніть світло або прикрийте спеціальний відсік рукою. Частинки всередині калейдоскопу будуть чарівно сяяти в темряві, як диво.

 

Сніжний калейдоскоп...

Відкрийте упаковку з прозорим намистом та наповніть ним спеціальний відсік калейдоскопу. Ви побачите мільйони чарівних сніжинок. Тепер зніміть оглядову частину та закрийте одне скло чорною картонко, що є у наборі. "Двохдзеркальний калейдоскоп" покаже Вам сніжні візерунки. (а тепер Ви зможете пояснити різницю між двох- та трьох дзеркальним калейдоскопом?)

 

Іскристий блискучий калейдоскоп...

Для цього Вам знадобиться упаковка з блискучими та золотими блискітками та покладіть їх у спеціальний відсік калейдоскопу. Якщо Ви будете тримати калейдоскоп вертикально із спостережливою частиною знизу, Ви зможете побачити чарівні візерунки. Голограмні блискітки розповсюдяться та зможуть дуже гарно відобразити чарівні кольори. Обережно повертайте калейдоскоп та Ви побачите як міняються блискітки, вони блищать як діаманти.

 

Калейдоскоп, що відображає справжній реальний світ...

Уявіть, як можна зробити світ та речі навколо Вас калейдоскопічними? Просто зніміть весь спостережливий відсік з калейдоскопу. Тепер за допомогою Вашого "калейдоскопу з відкритим кінцем" Ви зможете дивитись на речі навколо Вас. Ви побачите інтересний калейдоскопічний світ навколо Вас.

 

Калейдоскопічні зображення на папері...

Калейдоскоп – це магічне відображення та симетричні властивості. Уявіть як можна зробити калейдоскопічне зображення не використовуючи дзеркала? Подивиться на малюнок та зверніть листок паперу. Потім відріжте кінчики з різними візерунками. Потім розгорніть папір і Ви побачите калейдоскопічний дизайн.

 

 

 
   


Тепер Ви можете проводити експерименти з різними формами та надрізами і Ви побачите нескінченні візерунки.

Не обмежуйте свою креативність. Ви також можете спробувати змішати будь-які різнокольорові частинки, що можете знайти вдома, наприклад скріпки, ґудзики, частинки кольорового паперу або картону, квітки, маленькі каміння та багато іншого. Всередині калейдоскопічного світу все чарівно! Насолоджуйтесь!

 

 

ЦІКАВІ ФАКТИ

 

Калейдоскоп винайшов шотландський вчений Девід Брюстер у 1813 році. Він був відомим вченим в області оптики та полярного світла. Він винайшов, що коли дзеркала та кольорове скло покласти у трубу, то з іншого краю труби можна побачити дуже красиві візерунки. Він був зачарований оптичною красою, яку він винайшов та назвав цей предмет «калейдоскоп», що представляє собою комбінацію грецьких слів: «калос» - красивий, «ейдос» - форми, «скопос» - спостерігач.

 

Спочатку калейдоскоп був науковим приладом, деякі спеціалісти використовували його також для розробки візерунків на тканині. Калейдоскоп став більш забавним винаходом, яким збавляються діти та дорослі протягом більше двох століть.

 

Калейдоскоп сформований за рахунок двох або трьох дзеркал, що містяться всередині труби. Всі кольорові частинки знаходяться між цими дзеркалами, таким чином ці частинки відображаються та ми отримуємо чарівні візерунки, які ніколи не повторюються. У двох дзеркальному калейдоскопі чим менше кут між дзеркалами, тим більше відображень можна отримати.

 

Характеристики
Основные
Производитель  4M
Страна производительКитай
Информация для заказа
  • Цена: 268,32 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

0 отзывов0% положительных