Корзина
171 отзыв
Обратите внимания на нашу новую линейку товаровДекупаж на холсте
+380
67
631-86-68
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Ленинградская, 68
Корзина
Интернет магазин "Мои детки"
Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок
Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок, фото 1
Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок, фото 2Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок, фото 3

Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 00-05935

Оптовые и розничные цены уточняйте

Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замок
Развивающие игрушки купить. строим. Строим из кирпичиков. Средневековый замокНет в наличии
Оптовые и розничные цены уточняйте
+38067631-86-68
+38067631-86-68
 • График работы
 • Адрес и контакты

НАБІР ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЦЕГЛИ ТА БУДІВНИЦТВА  СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЗАМОК АРТ. 00-05935

Станьте середньовічним архітектором. Сформуйте та зробіть сотні цеглинок. Побудуйте свій власний кам’яний Замок Камелота. Створіть яскраву діораму, що буде захищена сміливими лицарями! Це буде чудовим доповненням до Вашої кімнати чи до Вашої колекції лицарів! Ця іграшка – пригода для всієї родини. Пошуки, гідні справжнього лицаря! Ширина грандіозного та величезного замку – 33 сантиметри.

A. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ

 1. Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням.
 2. Рекомендована допомога та нагляд дорослих.
 3. Рекомендовано для дітей від 8 років.
 4. Цей набір включає в себе маленькі частини, які дитина може проковтнути. Тримайте подалі від дітей віком до 3 років.
 5. Пил від гіпсу може подразнювати очі, ніс та горло. Не кладіть матеріал у рот та не застосовуйте його на своєму тілі. Запобігайте контакту з очима та вдихання пилу. У випадку попадання в очі промийте очі великою кількістю води та у випадку продовження дискомфорту зверніться до лікаря.

 

B. ПЕРЕД ПОЧАТКОМ

 • Працюйте на надійній та рівній поверхні. Рекомендуємо Вам застелити робочу поверхню газетою для запобігання шкоди від плям.
 • Як  справжній архітектор, який передбачає проект та дизайн, Вам знадобиться допомога. Будівництво цього замку – це великий проект, на який потрібен час.
 • Приділіть особливу увагу пункту ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ  на сторінці 2-3 розділ D стосовно будівництва для запобігання браку гіпсу під час будівництва Вашого замку.

Увага: Треба викинути вологий гіпс, який Ви не використали, до корзини. НЕ ВИЛИВАЙТЕ гіпсовий розчин чи порошок до умивальнику або ванної, тому що це може призвести до закупорювання. Всі приладдя, що використовувались під час роботи треба промити під проточною водою.      

 

C.  УМІСТ

3 пакета порошку гіпсу, 3 пакети клею, 1 посудина для змішування, 1 мірний стакан, 1 форм для цегли, 1 засіб для різьби по дереву , 1 кельма, 10 лицарів, 1 двері для замку, 1 прапор для замку із підставкою, 1 канат для дверей, 1 килимок для гри з малюнком замку, шаблонами та малюнками, 1 щіточка, 1 прапор, 1 детальний план будівництва у масштабі 1:1 та детальна інструкція з будівництва.

                      

 

 

 

Важлива інформація.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

                   
       
 
   
 
 


ВИРОБНИЦТВО  ВСІЄЇ ПРЯМОКУТНОЇ, КВАДРАТНОЇ ТА НЕРОВНОЇ ЦЕГЛИ:

Рівень A Рівень B Рівень C

 

 

Стакану

Стакану

Стакану

 

 

 

 

гіпс

 

 

вода

 

 

 

Форма, що входить до цього набору дозволить Вам зробити 34 цеглини одночасно. Ви помітите, що є прямокутна та квадратна цегла для будівництва стін та нерівна  цегла для будівництва арок та склепінь. Для того, що отримати необхідну Вам кількість нерівної цегли – треба заповнити форму 9 разів. Для кожного наповнювання форми Вам знадобиться 1 та 1/3 стакан гіпсу та 3/4 стакан води. 

 

 

 

 

 

                ВИРОБНИЦТВО  ТІЛЬКИ ПРЯМОКУТНОЇ, ЦЕГЛИ:

Коли Ви зробите 9 повних цегли із форми Вам буде потрібно зробити додатково прямокутну та квадратну цеглу. Для цього Ват треба використовувати тільки ті секції форми, що включають в себе квадратну та прямокутну цеглу (не заповнюйте частину форми для          нерівної цегли). Вам треба буде зробити ще 13 комплектів такої цегли. Для кожної форми Вам потрібно 1 повний стакан гіпсу та 2/3 стакану води.

 

  

Увага: Кількість води, що Вам знадобиться, вказана приблизно. Умови виробництва можуть вплинути на кількість води, яка вам знадобиться. НЕ ВИЛИВАЙТЕ всю воду до суміші гіпсу одночасно. Наливайте воду до суміші поступово,доки не отримаєте потрібну Вам консистенцію гіпсу. Ви можете проводити експеримент на перших декількох партіях.

 

Як тільки Ви змішаєте гіпс із водою, він почне ставати твердим. Це є поступовий процес, коли в’язкість суміші буде зменшуватись відповідно до твердіння. Завжди слідкуйте за станом суміші, коли додаєте воду. Коли суміш стане як паста, цей процес потребує 3-5 хвилин після того, як Ви додали воду, – наповніть форму.  Якщо суміш почне твердіти, Вам буде важко наповнити нею форму.

 

Тепер Ви знаєте основи, тому переходимо до виготовлення цегли. (Пам’ятайте, що інструкція, що наведена нижче, стосується інструкції щодо формування всіх типів цегли, в тому числі прямокутної, квадратної та нерівної. Вам буде треба додати гіпс та воду тільки коли Ви захочете зробити додатково квадратну та прямокутну цеглу.)

 

 

 

Характеристики
Основные
Производитель  4M
Страна производительКитай
Информация для заказа
 • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте
Отзывы о товаре